گروه تولیدی میچکا
درباره ما بیشتر بدانید.. WHY
OUR APP
ROCKS
This Slider can be easily installed via our internal Slider Revolution Template Store. If you activate your Slider Revolution it's totally free!
Learn about Activation
Join more that 1.500.000 happy Slider Revolution users!
Purchase a License
GO BACK
میچکا متعلق به مشتری | متعصب در کیفیت

.

پارچه غواصی چیست؟

پارچه غواصی از جنس پلی استر ۹۳% و لایکرا ۷% است که برای شلوار زنانه مناسب پوشش خارج از منزل طراحی و تولید شده است

 

کشش مناسب و ایستایی خوب پارچه برای تولید شلوارهای کلاسیک بسیار مناسب است

 

 

.

 

پارچه غواصی با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته شده و به صورت ساده و طرح دار عرضه می شود. این پارچه از طول و عرض حالت کشی دارد و برای دوخت مانتو و شلوار بانوان به کار می رود. الیاف پارچه حالت کشسانی و خنک دارد از این رو برای لباس های زمستانی کمتر استفاده محدودتری دارد و بیشتر مناسب تابستان است.

 

پارچه غواصی حالت پذیری خوبی دارد و برای دوخت پیراهن و دامن انتخاب خوبی است. تولیدی های پوشاک زنانه از پارچه غواصی برای دوخت ساپورت های ساده و گلدار استفاده می کنند. این پارچه در لباس های تگ و چسبان جلوه بیشتری دارد. جالب است بدانید که تولیدی های پوشاک، پارچه غواصی را به صورت عمده و حتی کیلویی خریداری می کنند و قیمت مناسبی دارد.

 

 

دوخت پارچه غواصی

 

دوخت لباس های تنگ تخصص زیادی نیاز دارد و برای دوخت از الگوی مناسب استفاده می شود. رنگ مشکی غواصی برای دوخت شلوارهای رسمی مورد استفاده قرار می گیرد ولی پارچه های غواصی طرح دار را برای دوخت مانتو می توان استفاده کرد.

 

این پارچه از الیاف مصنوعی تهیه شده و هرگز چروک نمی شود. دامن ها و مانتوهای غواصی نیازی به اتو کردن ندارند به همین جهت این پارچه بهترین انتخاب برای لباس های ورزشی و ساپورت های ورزشی است.

 

پارچه های غواصی در رنگبندی های متنوع سفید، مشکی، یشمی، قرمز، سرمه ای در بازار به فروش می رسد. تنوع در رنگبندی موجب شده تا افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند از پارچه های غواصی در دوخت لباس استفاده کنند.

 

پارچه غواصی وارداتی است و در داخل کشور تولید نمی شود از این رو رنج قیمت متفاوتی دارد. تفاوت در قیمت این پارچه به دلیل نرخ ارز و نوسان آن است. در مقایسه با پارچه ریون می توان گفت که پارچه غواصی ضخیم تر است به همین دلیل برای دوخت مانتو و شلوارهای خانم ها بیشتر به کار می رود.